Мережа закладів | ЗАКЛАДИ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ | КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МАРТІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПЕЧЕНІЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МАРТІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПЕЧЕНІЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Комунальний заклад "Мартівський ліцей Печенізької районної ради Харківської області"
Офіційний веб-сайт: http://martovazoch.ucoz.ua
Рік заснування: 1928

 Директор ліцею: 

Штанкевська Тетяна Володимирівна

Вчитель музичного мистецтва вищої категорії

Педагогічне звання: вчитель методист

на посаді з 26 квітня 2017 року

тел. (05765)63-3-92

моб. тел. (097) 102 76 57

E-mail: mart_zoch@mail.ru

E-mail:shtankevska@ ukr.net

Контингент учнів:

У 2020/2021 навчальному році навчається 94 здобувачів, з них:

1-4 класів – 42 учні, 5-9 класів – 47 учнів, 10 класу – 5 учнів, 11 класу – 0 учнів. 

Прийняли участь у ЗНО 2020 – 4 учні 11 класу.

Профільне навчання: Освітній процес здійснюється за профілем: правовий (5 учнів).
Педагогічний колектив: Педагогічний колектив нараховує 20 педагогів, з них 13 осіб мають вищу освіту, 7 осіб – середню спеціальну. Вищу кваліфікаційну категорію мають 4 особи, І кваліфікаційну категорію – 3 особи, ІІ кваліфікаційну категорію – 4 особи, кваліфікаційну категорію «спеціаліст» – 9 осіб, педагогічне звання «Учитель-методист» - 1 особа, педагогічне звання «Старший учитель» - 2 особи
Забезпечення харчуванням: Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% (12 учнів) забезпечено дітей пільгових категорій. За рахунок батьківської плати харчується 74 учні. Середня вартість харчування  в день складає 20 гривень
Творчий потенціал:

Педагогічний колектив працює над проблемою «Підвищення професійної компетентності вчителів на основі диференційованого підходу».

У конкурсі «Учитель року» брали участь 3 учителя, з них: у 2019 році - Глущенко Марина Миколаївна, у 2018 році – Чудик Сергій Вікторович, у 2017 році – Штанкевська Тетяна Володимирівна.

Дипломом ІІІ ступеня ІІ обласного фестивалю-огляду освітніх інтернет-ресурсів нагороджено Штанкевську Т.В. - 2017 рік

Грамотою за ІІ місце нагороджено Алексанянца О.В. за підготовку переможця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу юних фотоаматорів «Моя Україно!»- 2018 рік

Дипломом ІІ ступеня нагороджено Чудика С.В. за участь у обласному фестивалі «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» у номінації «Основи здоров’я, фізична культура»-2019 рік.

Сертифікатом нагороджено Величко Н.М. за підготовку до участі у VI конкурсі есе, проектів та коміксів на екологічну тематику для школярів- 2019 рік.

Сертифікатом шкільного порталу нагороджено Реутову С.А. за вагомий особистий внесок у забезпечення патріотичного виховання молоді, збереження та поширення культурної й  історичної пам’яті та за сумлінне виконання своїх обов’язків під час проведення  ІV щорічного Всеукраїнського національно – патріотичного конкурсу  «Я – козацького роду!».

Педагоги закладу є керівниками районних методичних об’єднань: Уманська Ж.О. - вчителів іноземної мови.

Матеріали досвіду роботи вчителів Штанкевської Т.В. , Уманської Ж.О. надруковано у фаховому журналі КВНЗ «ХАНО» «Джерело педагогічної майстерності» (2015 рік).

Гурткова робота: В закладі працюють художньо - естетичний гурток, секція з футболу дитячо-юнацької спортивної школи, гуртки ЦДЮТ (авіамодельний, цифорове фото, різблення по дереву). Здобувачі освіти відвідують танцювальний, вокальний, драматичний при Мартівському КСК імені І. Добрянського, займаються у філії Печенізької музичної школи. Всього гуртковою роботою охоплено близько 70% дітей.
Матеріально-технічне забезпечення:

До послуг здобувачів освіти 17 навчальних кабінетів, сучасний комп’ютерний кабінет (9 ПК), спортивна зала, спортивний міні футбольний майданчик зі штучним синтетичним покриттям, майстерня, їдальня, бібліотека, читальний зал. Під час освітнього процесу використовуються 14 ПК, мультимедійне обладнання впроваджено на уроках географії, музичного мистецтва, інформатики, іноземної мови (англійської). В закладі функціонує сучасний інтерактивний кабінет хімії.

Бібліотечний фонд налічує – 11673 примірників художньої та навчальної літератури. На 2020/2021 навчальний рік всі учасники освітнього процесу забезпечені підручниками.

Досягнення вихованців:

2019/2020 навчальний рік: 

- Глазков Ігор Михайлович, учень 2 класу – диплом лауреата конкурсу дитячої патріотичної пісні «Тарас єднає нас», присвяченого шостій річниці Революції гідності;

- Реутова Даріна Артемівна, учениця 4 класу – диплом І ступеня за перемогу в І (районному) етапі обласної акції «Молодь за здоровий спосіб життя» за роботу «Ти обираєш свій шлях» в номінації «Малюнок»;

- Дударєва Аделіна Володимирівна, учениця 8 класу -  диплом І ступеня за перемогу в І (районному) етапі обласної акції «Молодь за здоровий спосіб життя» за роботу «Українські традиції та здоров’я людини» в номінації «Презентації»;

- Чуприна Сергій Юрійович, учень 5 класу – диплом І ступеня за перемогу в І (районному) етапі обласної виставки – конкурсу «Різдвяна писанка» за роботу «Зимова писанка»;

- дует Улейко Максим Вікторович, учень 7 класу та Дударева Аделіна Володимирівна, учениця 8 класу – диплом переможця конкурсу дитячої патріотичної пісні «Тарас єднає нас», присвяченого шостій річниці Революції гідності;

- Маренич Вікторія Андріївна, учениця 9 класу – диплом ІІІ ступеня за перемогу в обласному етапі  ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Ради тебе перли в душу сію, ради тебе мислю і творю…», номінація «Література»;

- Чудик Нікіта Сергійович, учень 11 класу – диплом І ступеня за перемогу у  І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу – захисту  науково – дослідницьких робіт учнів – членів МАН України за роботу на тему: «Проблема дитячої злочинності у підлітковому віці в Печенізькому районі Харківської області». Наукове відділення: філософії та суспільствознавства, секція: правознавство; сертифікат учасника «Олімпіади з правознавства», проведеної 22 лютого 2020 року на базі Харківського національного університету внутрішніх справ;

- Кімнатний Тимофій Юрійович – учень 1 класу – диплом переможця Конкурсу дитячих малюнків «Свято очима дітей», організованого приватною художньою галереєю  ім. Г. Семирадського;

-  Панченко Єлизавета Олександрівна, учениця 1 класу – подяка за активну участь у конкурсі дитячих малюнків «Свято очима дітей», організованого приватною художньою галереєю  ім. Г. Семирадського;

- Моргун Мілана Сергіївна, учениця 1 класу – подяка за активну участь у конкурсі дитячих малюнків «Свято очима дітей», організованого приватною художньою галереєю  ім. Г. Семирадського;

Шевченко Марія Максимівна, учениця 1 класу – подяка за активну участь у конкурсі дитячих малюнків «Свято очима дітей», організованого приватною художньою галереєю  ім. Г. Семирадського;

- Андрійчук Ельвіра Андріївна, учениця 1 класу – подяка за активну участь у конкурсі дитячих малюнків «Свято очима дітей», організованого приватною художньою галереєю  ім. Г. Семирадського;

-  Чуприна Анастасія Юріївна, учениця 1 класу – подяка за активну участь у конкурсі дитячих малюнків «Свято очима дітей», організованого приватною художньою галереєю  ім. Г. Семирадського;

- Кімнатний Ілля Юрійович, учень 3 класу - подяка за активну участь у конкурсі дитячих малюнків «Свято очима дітей», організованого приватною художньою галереєю  ім. Г. Семирадського;

- колектив Баканова Ярослава Валентинівна та Улейко Дарина Олександрівна, учениці 6 класу - подяка за активну участь у конкурсі дитячих малюнків «Свято очима дітей», організованого приватною художньою галереєю  ім. Г. Семирадського;

- спортивну команду ліцею ( юнаки) – грамота відділу освіти Печенізької районної державної адміністрації за ІІ місце у районних змаганнях з волейболу серед юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти;

- спортивну команду ліцею -  грамота відділу освіти Печенізької районної державної адміністрації за участь у районному етапі Всеукраїнських змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» 2006 – 2007 року народження

2020/2021 навчальний рік: 

- Дударєва Аделіна Володимирівна, учениця 9 класу – грамота відділу освіти Печенізької селищної ради за ІІІ місце у турнірі з настільного тенісу в рамках Спартакіади серед учнів 8-9 класів закладів загальної середньої освіти Печенізької селищної ради;

- колектив проекту «Шкільне телевізійне відео» – грамота Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради за перемогу в обласному конкурсі відеопривітань до Дня Соборності України;

- команда 8 класу – грамота відділу освіти Печенізької селищної ради за ІІІ місце у змаганнях з баскетболу (стрітболу) серед учнів 8-9 класів закладів загальної середньої освіти Печенізької селищної ради;

- Піддубний Михайло Сергійович, учень 2 класу – грамота Комунального закладу «Печенізький центр дитячої та юнацької творчості Печенізької районної ради Харківської області» за активну участь у розвиткові освітньо – виховного процесу науково – технічної творчості;

-  Мішко Денис Сергійович, учень 5 класу – грамота Комунального закладу «Печенізький центр дитячої та юнацької творчості Печенізької районної ради Харківської області» за активну участь у розвиткові освітньо – виховного процесу науково – технічної творчості;

- Петрова Альона Олександрівна, ученицю 9 класу – грамота Комунального закладу «Печенізький центр дитячої та юнацької творчості Печенізької районної ради Харківської області» за активну участь у розвиткові освітньо – виховного процесу науково – технічної творчості;

- Реброва Анна Олександрівна, учениця 7 класу – диплом Комунального закладу «Харківський палац дитячої та юнацької творчості» за ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україна» в номінації «Натюрморт» та за ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україна» в номінації «Мікрофотографія»;

- Черняєв Станіслав Олегович, учень 8 класу –  диплом Комунального закладу «Харківський палац дитячої та юнацької творчості» за ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україна» в номінації «Пейзаж»;

- Баканова Єлизавета Валентинівна, учениця 9 класу – диплом Комунального закладу «Харківський палац дитячої та юнацької творчості» за ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україна» в номінації «Флора і фауна».

- Чудик Ангеліна Михайлівна, учениця 4 класу –  сертифікат освітнього порталу «Шкільний портал» за ІІІ місце у ІV щорічному Всеукраїнському національно – патріотичному конкурсі «Я – козацького роду!»;

- Кімнатний Ілля Юрійович, учень 4 класу – сертифікат освітнього порталу «Шкільний портал» за ІІІ місце у ІV щорічному Всеукраїнському національно – патріотичному конкурсі «Я – козацького роду!», за ІІІ місце у V Всеукраїнському національно – патріотичному конкурсі «Ми – патріоти України»;

- Кравченко Данііл Рустамович, учень 5 класів – сертифікат освітнього порталу «Шкільний портал» за І місце у ІV щорічному Всеукраїнському національно – патріотичному конкурсі «Я – козацького роду!»;

- Реутова Даріна Артемівна, учениця 5 класу – сертифікат освітнього порталу «Шкільний портал» за ІІ місце у ІV щорічному Всеукраїнському національно – патріотичному конкурсі «Я – козацького роду!», за І місце у V Всеукраїнському національно – патріотичному конкурсі «Ми – патріоти України»;

- Левченко Ярослав Альбертович, учень 6 класу – сертифікат освітнього порталу «Шкільний портал» за ІІ місце у ІV щорічному Всеукраїнському національно – патріотичному конкурсі «Я – козацького роду!»;

- Катречко Даніїл Євгенович, учень 6 класу – сертифікат освітнього порталу «Шкільний портал» за ІІ місце у ІV щорічному Всеукраїнському національно – патріотичному конкурсі «Я – козацького роду!», за ІІ місце у V Всеукраїнському національно – патріотичному конкурсі «Ми – патріоти України»;

- Черняєва Дар’я Олегівна, учениця 6 класу – сертифікат освітнього порталу «Шкільний портал» за ІІІ місце у ІV щорічному Всеукраїнському національно – патріотичному конкурсі «Я – козацького роду!», за ІІІ місце у V Всеукраїнському національно – патріотичному конкурсі «Ми – патріоти України»;

- Заіка Павло Володимирович, учень 10 класу – сертифікат освітнього порталу «Шкільний портал» за ІІІ місце у ІV щорічному Всеукраїнському національно – патріотичному конкурсі «Я – козацького роду!», за ІІІ місце у V Всеукраїнському національно – патріотичному конкурсі «Ми – патріоти України»;

- Дударєва Аделіна Володимирівна, учениця 9 класу – сертифікат освітнього порталу «Шкільний портал» за ІІІ місце у V Всеукраїнському національно – патріотичному конкурсі «Ми – патріоти України».

 

Переглядів: 179
Дата публікації: 12:06 29.03.2021
Начальник

Кизим Ольга Вікторівна

Вітаємо Вас на офіційному сайті відділу освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради!

Маємо надію, що інформація, розміщена на нашому веб-сайті, надасть можливість ознайомитись із роботою нашого відділу та закладів освіти громади, а також із творчими здобутками та передовим досвідом педагогів. Ми відкриті для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками, співпраці.

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук