Нарада керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти
Нарада керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти

Поділитися новиною:

Нарада керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти

Нарада керівників ЗЗСО та ЗПО

               07.09.2021 відбулася нарада керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

      Ольга Кизим, начальник відділу освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради детально зупинилася на питанні організації освітнього процесу у 2021/2022 навчальному році. Поставила  керівникам закладів загальної середньої та позашкільної освіти завдання щодо організації здорового харчування  з дотриманням санітарного законодавства під час 2021/2022 навчального року. Також зауважила, що зважаючи  на труднощі з організацією закупівель харчових продуктів або послуг щодо харчування, що виникають у закладах освіти та їх  засновників, МОЗ спільно з МОН розробили проєкт необхідних змін до Постанови №305, які стосуються встановлення гнучкого перехідного періоду на нові норми харчування у період з 1 вересня 2021 року до 1 січня 2022 року.

         Із питанням підвищення кваліфікації педагогічних працівників в межах державної субвенції виступила Валентина Куц, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту. У зв’язку з тим, що 1 січня 2021 року набув чинності  новий Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти та  у межах  реалізації Регіонального плану щодо створення належних умов для безпечного харчування в закладах освіти Харківської області  на 2021 рік, було  рекомендовано запустити діючий ефективний  механізм підвищення кваліфікації з питання організації харчування, зокрема  переглянути плани-графіки підготовок за рахунок державної субвенції таких категорій: медичних працівників ЗЗСО, працівників харчоблоків, керівників ЗЗСО та   зареєструватися на  тематичні  спецкурси: «Безпечні умови  та  здорове харчування в закладах загальної середньої освіти».

         Про підготовку статистичної звітності та організацію ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів в Печенізькій селищній раді доповіла  Інна Шеханіна, спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту. Також нею були надані методичні матеріали щодо заповнення статзвітів.

       Начальником відділу освіти,  молоді та спорту, Ольгою Кизим, були розглянуті  питання про матеріально-технічну базу закладів освіти громади у 2021/2022 навчальному році та хід проведення опалювального сезону; про підтримку офіційних веб-сайтів закладів освіти в актуальному стані.

     Ольга Вікторівна особливу увагу і значимість приділила питанню вакцинації працівників закладів освіти Печенізької селищної ради, наголосила, що питання це надактуальне. Вакцинація педагога від COVID-19 – це захист не лише себе самого, але й дітей та колег. Також зазначила, що всі працівники освітньої галузі громади повинні  усвідомлювати і розуміти важливість вакцинації для збереження свого здоров’я та життя, дітей і оточуючих. Захворюваність зростає, а тому перед керівниками  закладів освіти Печенізької селищної ради стоїть персональна задача -  активізувати та координувати  роботу щодо вакцинації у кожному закладі освіти.

          Тетяна Кучеренко, інженер з охорони праці відділу освіти, молоді та спорту звітувала про вакцинацію педагогів громади станом на 01.09.2021.

               Також на нараді перед керівниками закладів загальної середньої та позашкільної освіти було поставлене                    завдання – підтримувати у належному стані веб-сайти закладів освіти та вчасне їх наповнювання.

 

 

          

 

Web-адреса: pech-vo.gov.ua/news/id/111 | Переглядів: 82Дата публікації: 10:53 08.09.2021
Начальник

Кизим Ольга Вікторівна

Вітаємо Вас на офіційному сайті відділу освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради!

Маємо надію, що інформація, розміщена на нашому веб-сайті, надасть можливість ознайомитись із роботою нашого відділу та закладів освіти громади, а також із творчими здобутками та передовим досвідом педагогів. Ми відкриті для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками, співпраці.

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук