Онлайн-нарада
Онлайн-нарада

Поділитися новиною:

Онлайн-нарада

Вакцинація освітян від коронавірусної хвороби COVID-19

     Сьогодні, 08.09.2021 начальник відділу освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради, Ольга Кизим взяла участь у онлайн-нараді, проведеної Департаментом науки   і  освіти Харківської обласної державної адміністрації, де обговорювалося питання про стан вакцинації освітян від коронавірусної хвороби COVID-19. 

       Було звернуто увагу керівників місцевих органів управління у сфері освіти на активізацію роботи щодо вакцинації. Зазначено, що педагоги та інші працівники, які працюють у освіті визначені як пріоритетні групи, а тому повинні отримати вакцину від COVID-19, яка є у наявності.

        Обов’язковим є посилення спільної роботи відділів освіти та голів ОТГ з питання організації та проведення вакцинації.

    Також було зазначено, що на сьогоднішній день дієвішого способу захистити себе від коронавірусної хвороби, окрім вакцинації, немає. Саме тому необхідно зкоординувати спільні зусилля керівників закладів освіти, щоб освітяни зрозуміли, що щеплення - один єдиний ефективний спосіб захистити себе, дітей та оточуючих.

 

Web-адреса: pech-vo.gov.ua/news/id/113 | Переглядів: 87Дата публікації: 15:11 08.09.2021
Начальник

Кизим Ольга Вікторівна

Вітаємо Вас на офіційному сайті відділу освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради!

Маємо надію, що інформація, розміщена на нашому веб-сайті, надасть можливість ознайомитись із роботою нашого відділу та закладів освіти громади, а також із творчими здобутками та передовим досвідом педагогів. Ми відкриті для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками, співпраці.

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук