Вакцинація освітян
Вакцинація освітян

Поділитися новиною:

Вакцинація освітян

Станом на 21 вересня 2021

Вакцинація освітян - основна передумова для  недистанційного навчання та живого спілкування дітей нашої громади.

13 вересня 2021 року Кабінетом Міністрів України ухвалено чергові зміни до Постанови №1236 від 09.12.2020 року. На випадок введення жовтого рівня епідемічної небезпеки заклади освіти будуть працювати у звичному режимі за умови вакцинації не менше 80% працівників закладу.  В іншому разі учні будуть опановувати знання в дистанційному режимі.

Освітяни Печенізької громади свідомо і відповідально поставилися до щеплення, бо розуміють, що працівники освіти є пріоритетною групою вакцинації від COVID-19  не тільки  в Україні, а і  у всьому світі.

    Станом на 21 вересня 2021 року у закладах освіти  Печенізької селищної ради провакциновано - 197 працівників, що становить 88,7% від загальної кількості персоналу. 100%  провакциновані 1 та 2 дозою працівники КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ПЕЧЕНІЗЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ   (ДИТЯЧИЙ САДОК) №2»   ПЕЧЕНІЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ  РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, Комунального закладу «Приморський заклад дошкільної освіти (ясла-садок)» Печенізької селищної ради Харківської області. 91% працівників провакциновано в КОМУНАЛЬНОМУ  ЗАКЛАДІ «ПЕЧЕНІЗЬКИЙ  ЛІЦЕЙ  ІМ. Г. СЕМИРАДСЬКОГО» ПЕЧЕНІЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, Комунальному закладі «Мартівський  ліцей Печенізької селищної ради Харківської області».

 

Усім педагогам громади та їх вихованцям міцного здоров’я! Вакцинуйтеся, щоб убезпечити  себе від захворювання та дотримуйтеся протиепідемічних заходів у повсякденні!

Web-адреса: pech-vo.gov.ua/news/id/119 | Переглядів: 39Дата публікації: 08:30 21.09.2021
Начальник

Кизим Ольга Вікторівна

Вітаємо Вас на офіційному сайті відділу освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради!

Маємо надію, що інформація, розміщена на нашому веб-сайті, надасть можливість ознайомитись із роботою нашого відділу та закладів освіти громади, а також із творчими здобутками та передовим досвідом педагогів. Ми відкриті для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками, співпраці.

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук