Нарада з керівниками закладів освіти громади
Нарада з керівниками закладів освіти громади

Поділитися новиною:

Нарада з керівниками закладів освіти громади

25.03.2021 пройшла нарада з керівниками закладів освіти громади, яка відбулася відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту

25.03.2021 пройшла нарада з керівниками закладів освіти громади, яка  відбулася відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту.

Начальник відділу О.КИЗИМ закликала усіх присутніх до плідної праці та конструктиву.

Було розглянуто ряд важливих питань.

         Ольга Вікторівна першочергову увагу присутніх звернула на безпечне харчування у  закладах освіти громади, наголосила на  контролі та дотриманні виконання усіх норм харчування та на те, що не мало важливим питанням є ведення документації HACCP.

Збереження здоров’я дітей – це завжди нагальна проблема. На ряду з розвитком розумових здібностей, турбота про фізичне здоров’я дітей завжди була і лишається пріоритетним завданням педагогічної роботи. Тому збереження здоров’я дітей громади повинно у всіх закладах освіти проходити червоною лінією.

Наступним питанням було розглянуто завдання щодо викорінення серед учасників освітнього процесу явища – булінг. Потрібно забезпечити в усіх закладах освіти психологічно  комфортне перебування для дітей.

Ольга Вікторівна закцентувала про роботу закладів освіти під час  канікул в умовах епідеміологічної ситуації в Україні. Організація роботи повинна здійснюватися відповідно до протоколу засідання регіональної комісії «Щодо поточної епідемічної ситуації на території Харківської області», хоча вона і носить рекомендаційний характер.

Створення дорожньої карти щодо оптимізації мережі закладів освіти -  одне з головних питань, яке потрібно вирішувати спільно, радячись,зважуючи та  прораховуючи усі можливі аспекти цього питання. А тому  від керівників закладів очікуються конкретні пропозиції.

Із питанням  ліцензування закладів освіти громади  виступила спеціаліст відділу Шеханіна І. Дорученням з даного питання  для керівників закладів було : подача заяв та витягів  із державного реєстру. Також  нею було наголошено про початок пробного зовнішнього незалежного оцінювання, яке пройде з 10 по 14 квітня. Було надано доручення керівникам  закладів щодо контролю питання ЗНО та висвітлення його на веб-сайті закладів.

        

Начальник відділу також звернула увагу на  дотримання лімітів на  споживання енергоносіїв, роботу сайтів закладів освіти та їх змістовне наповнення, дотримання санітарно-гігієнічних норм відповідно до  нового Санітарного  регламенту для закладів загальної середньої освіти.

 

У ході наради були надані відповіді на усі питання, поставлені керівниками закладів освіти, це і використання у роботі програмного забезпечення «Курс: Школа», атестація педагогічних працівників та де які питання оплати праці.

Альбом: Нарада з керівниками закладів освіти громади
Альбом: Нарада з керівниками закладів освіти громади
Web-адреса: pech-vo.gov.ua/news/id/12 | Переглядів: 159Дата публікації: 14:59 25.03.2021
Начальник

Кизим Ольга Вікторівна

Вітаємо Вас на офіційному сайті відділу освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради!

Маємо надію, що інформація, розміщена на нашому веб-сайті, надасть можливість ознайомитись із роботою нашого відділу та закладів освіти громади, а також із творчими здобутками та передовим досвідом педагогів. Ми відкриті для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками, співпраці.

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук