Введення «жовтого» рівня
Введення «жовтого» рівня

Поділитися новиною:

Введення «жовтого» рівня

23.09.2021

Із 23 вересня 2021 року за рішенням чергового засідання державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на території всіх регіонів України встановлений «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

         Усі заклади освіти Печенізької селищної ради будуть працювати у звичному режимі, оскільки відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2021 року, якою було ухвалено чергові зміни до постанови №1236, на випадок введення «жовтого» рівня епідемічної небезпеки, заклади освіти будуть працювати за умови вакцинації не менше 80% працівників.

         На сьогоднішній день поріг вакцинованих перевищено у всіх закладах громади. У 3-х закладах вакциновано 100% персоналу. Середній відсоток вакцинованих у закладах освіти Печенізької селищної ради становить 89%.

Web-адреса: pech-vo.gov.ua/news/id/125 | Переглядів: 41Дата публікації: 08:37 23.09.2021
Начальник

Кизим Ольга Вікторівна

Вітаємо Вас на офіційному сайті відділу освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради!

Маємо надію, що інформація, розміщена на нашому веб-сайті, надасть можливість ознайомитись із роботою нашого відділу та закладів освіти громади, а також із творчими здобутками та передовим досвідом педагогів. Ми відкриті для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками, співпраці.

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук