Всеукраїнський день дошкілля
Всеукраїнський день дошкілля

Поділитися новиною:

Всеукраїнський день дошкілля

Вітання начальника відділу освіти, молоді та спорту

Дорогі вихователі та всі працівники дошкілля Печенізької громади!

Світ дитинства чарівний  і неповторний, він кожного з нас наповнює посмішками, позитивом,  прекрасними неповторними моментами життя.

Шановні працівники дошкільних закладів,  свій найцінніший скарб - малюків,  довіряють вам батьки. Ви виправдовуєте їх довір’я, бо саме до вас горнеться малеча, вважає вас  своїми друзями, довіряє вам свої дитячі таємниці.  Саме для цього варто жити та  працювати.

У  останні чудові осінні, дні прийміть найщиріші вітання з професійним святом. Висловлюємо вам щиру подяку за наполегливу, чесну, натхненну працю, що наповнює світ мудрістю, знаннями, милосердям та людяністю.

Хай у родинах ваших панує злагода й достаток, в серцях – любов, а в душах – спокій і затишок! Хай небо над нашими головами буде мирним, а всі діти – усміхненими й щасливими.

Web-адреса: pech-vo.gov.ua/news/id/128 | Переглядів: 152Дата публікації: 11:11 24.09.2021
Начальник

Кизим Ольга Вікторівна

Вітаємо Вас на офіційному сайті відділу освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради!

Маємо надію, що інформація, розміщена на нашому веб-сайті, надасть можливість ознайомитись із роботою нашого відділу та закладів освіти громади, а також із творчими здобутками та передовим досвідом педагогів. Ми відкриті для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками, співпраці.

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук