Науково-практичний семінар-нарада
Науково-практичний семінар-нарада

Поділитися новиною:

Науково-практичний семінар-нарада

Участь начальника відділу освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради, Ольги Кизим у науково-практичному семінарі-нараді

         

               24 вересня 2021 року в м. Харкові відбувся науково-практичний семінар-нарада  «Національний технопарк з підвищення якості освіти: від моделі до втілення». В його роботі взяла участь начальник відділу освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради, Ольга Кизим.

         Координатором семінару-наради були Міністерство освіти і науки України, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди.

         У ході науково-практичного семінару-наради був представлений науково-педагогічний проєкт «Інтелект України», презентовано дорожню карту створення й функціонування національного технопарку з підвищення якості освіти на Харківщині. 

 

Web-адреса: pech-vo.gov.ua/news/id/130 | Переглядів: 33Дата публікації: 15:05 27.09.2021
Начальник

Кизим Ольга Вікторівна

Вітаємо Вас на офіційному сайті відділу освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради!

Маємо надію, що інформація, розміщена на нашому веб-сайті, надасть можливість ознайомитись із роботою нашого відділу та закладів освіти громади, а також із творчими здобутками та передовим досвідом педагогів. Ми відкриті для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками, співпраці.

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук