30 вересня 2021 року
30 вересня 2021 року

Поділитися новиною:

30 вересня 2021 року

Освітяни Печеніжчини відзначали професійне свято

30 вересня 2021 року освітян Печеніжчини із  професійним святом вітали  Печенізький селищний голова Олександр Гусаров та народний депутат України Дмитро Шенцев.

Олександр Сергійович завжди вважав освітню галузь пріоритетною, а тому наголосив, що її розвиток є одним з головних завдань. Селищний голова подякував педагогам та ветеранам освітньої галузі за їх нелегку працю, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість та зичив їм міцного здоров’я, добробуту, комфортних умов праці.

Слова вітання та вдячності прозвучали від народного депутата України Дмитра Шенцева.

Найкращих освітян громади за сумлінну творчу працю, високий рівень професіоналізму, реалізацію нових освітянських програм, вагомий внесок у справу навчання й виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти відзначали Почесною грамотою Печенізької селищної ради грамотами  та цінними  подарунками.

 

Вчителів-ветеранів педагогічної ниви,  що перебувають на заслуженому відпочинку, привітали квітами та солодощами.

 

Подарунком освітянам від народного депутата України Дмитра Шенцева  став виступ заслуженого артиста естрадного мистецтва України Василя Ковальчука.Також були вітання від дітей та  виступи місцевих талантів.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: pech-vo.gov.ua/news/id/138 | Переглядів: 37Дата публікації: 09:56 01.10.2021
Начальник

Кизим Ольга Вікторівна

Вітаємо Вас на офіційному сайті відділу освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради!

Маємо надію, що інформація, розміщена на нашому веб-сайті, надасть можливість ознайомитись із роботою нашого відділу та закладів освіти громади, а також із творчими здобутками та передовим досвідом педагогів. Ми відкриті для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками, співпраці.

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук