Територіальний етап фестивалю ораторського мистецтва серед учнів 10-11-х класів
Територіальний етап   фестивалю ораторського мистецтва серед учнів 10-11-х класів

Поділитися новиною:

Територіальний етап фестивалю ораторського мистецтва серед учнів 10-11-х класів

Із нагоди Дня української писемності та мови

Із нагоди Дня української писемності та мови 6 жовтня був проведений територіальний етап   фестивалю ораторського мистецтва серед учнів 10-11-х класів  закладів  загальної середньої освіти  Печенізької селищної ради за темою  «Для гордої і владної душі життя і воля-на горі високій  (Леся Українка) з використанням онлайн-ресурсів.

 

 Три  заклади загальної середньої освіти подали заявки на участь у фестивалі: КЗ «ПЕЧЕНІЗЬКИЙ  ЛІЦЕЙ  ІМ. Г. СЕМИРАДСЬКОГО», КЗ «Артемівський ліцей», КЗ «Мартівський  ліцей».

 

Переможцем  територіального етапу фестивалю ораторського мистецтва, присвяченого 150-річчю від дня народження  Лесі Українки, визначено Рязанову Єлизавету, ученицю 11 класу КЗ «ПЕЧЕНІЗЬКИЙ  ЛІЦЕЙ  ІМ. Г. СЕМИРАДСЬКОГО».

 

Web-адреса: pech-vo.gov.ua/news/id/148 | Переглядів: 25Дата публікації: 10:58 07.10.2021
Начальник

Кизим Ольга Вікторівна

Вітаємо Вас на офіційному сайті відділу освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради!

Маємо надію, що інформація, розміщена на нашому веб-сайті, надасть можливість ознайомитись із роботою нашого відділу та закладів освіти громади, а також із творчими здобутками та передовим досвідом педагогів. Ми відкриті для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками, співпраці.

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук