ВІТАЄМО ФУТБОЛЬНУ КОМАНДУ ВЕТЕРАНІВ З ПЕРЕМОГОЮ!
ВІТАЄМО ФУТБОЛЬНУ КОМАНДУ ВЕТЕРАНІВ З ПЕРЕМОГОЮ!

Поділитися новиною:

ВІТАЄМО ФУТБОЛЬНУ КОМАНДУ ВЕТЕРАНІВ З ПЕРЕМОГОЮ!

В турнірі на Кубок Чугуївського району

ВІТАЄМО НАШУ ФУТБОЛЬНУ КОМАНДУ ВЕТЕРАНІВ З ПЕРЕМОГОЮ!!!
03 жовтня 2021 року в м. Чугуєві на стадіоні «Олімп» відбувся фінал турніру на Кубок Чугуївського району з футболу серед команд ветеранів (35+) 2021 року.
В фінальній грі цьогорічної першості зійшлись команди «Старт» Чугуїв та «Донець» Печеніги.
З перших хвилин матчу «Старт» - «Донець» точилася досить завзята гра. Ніхто з суперників не хотів поступатися. І моментами здавалося, що це далеко не товариський турнір серед ветеранів, тому що гравці відверто не щадили ні себе, ні суперника в ігрових стиках. І такий перебіг подій точився аж до 25 хвилини, коли печеніжці забили перший м’яч у ворота чугуївської команди. За підсумками гри «Донець» виграв фінал із загальним рахунком 3-0.
Дану перемогу команда присвячує одному з гравців «Донець» Печеніги Євгену Бойко, який в 2019 році під час півфінальної гри з ФК «Есхар» раптово пішов з життя.
Команда висловлює вдячність Печенізькому селищному голові Олександру Гусарову за фінансову підтримку участі команди у даних змаганнях.
В подальшому команда ветеранів планує взяти участь в зимовому чемпіонаті Чугуївського району з міні-футболу та повторити дане досягнення.
Тож, вітаємо нашу команду «Донець» Печеніги з перемогою у турнірі на Кубок Чугуївського району з футболу серед команд ветеранів! Пишаємося вами, хлопці, та бажаємо нових перемог!
Web-адреса: pech-vo.gov.ua/news/id/150 | Переглядів: 106Дата публікації: 14:33 04.10.2021
Начальник

Кизим Ольга Вікторівна

Вітаємо Вас на офіційному сайті відділу освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради!

Маємо надію, що інформація, розміщена на нашому веб-сайті, надасть можливість ознайомитись із роботою нашого відділу та закладів освіти громади, а також із творчими здобутками та передовим досвідом педагогів. Ми відкриті для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками, співпраці.

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук