Організації та проведенні всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022»
Організації та проведенні всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022»

Поділитися новиною:

Організації та проведенні всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022»

Нововведення

11.10.2021року  на базі центру інноваційного розвитку освіти КВНЗ «Харківська академія неперервної світи» пройшла Інтернет-конференція в режимі ЧАТу, яку провели: Ю. Посмітна, завідувач Центру інноваційного розвитку освіти та Н. Галушко, методист Центру інноваційного розвитку освіти.  До участі була запрошена головний спеціаліст відділу освіти, молоді  та  спорту Печенізької селищної ради В.Куц.

 Завданням чату  було:

  • Розкрити нововведення в організації та проведенні всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» у номінаціях: «Біологія», «Інформатика», «Мистецтво» (для вчителів музичного мистецтва), «Основи правознавства».

  •  Ознайомити з умовами участі та порядком реєстрації педагогів для участі у конкурсі, з етапами та форматом конкурсних випробувань всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022».

Web-адреса: pech-vo.gov.ua/news/id/154 | Переглядів: 220Дата публікації: 15:55 11.10.2021
Начальник

Кизим Ольга Вікторівна

Вітаємо Вас на офіційному сайті відділу освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради!

Маємо надію, що інформація, розміщена на нашому веб-сайті, надасть можливість ознайомитись із роботою нашого відділу та закладів освіти громади, а також із творчими здобутками та передовим досвідом педагогів. Ми відкриті для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками, співпраці.

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук