Вакцинування диких м'ясоїдних тварин
Вакцинування диких м\

Поділитися новиною:

Вакцинування диких м'ясоїдних тварин

Проведення роз'яснювальної роботи

Управління Чугуївського району Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області повідомляє, що відповідно до наказу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 06.08.2021 № 532 "Про організації заходів з проведення осінньої компанії з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин у 2021 році" у І декаді листопада 2021 року на території Харківської області буде проводитись компанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу. 

Розподіл приманок з вакциною буде відбуватись шляхом розкидання їх з літаків над лісовими та польовими угіддями Харківської області.

Розповсюдження вакцини не проводиться над населеними пунктами, болотами, водоймищами, авто, залізничними шляхами та місцями проведення польових робіт.

ПРОХАННЯ, при виявленні приманок вакцини не руйнувати їх, не брати в руки, а залишати такими як є.

   

Web-адреса: pech-vo.gov.ua/news/id/165 | Переглядів: 117Дата публікації: 13:44 22.10.2021
Начальник

Кизим Ольга Вікторівна

Вітаємо Вас на офіційному сайті відділу освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради!

Маємо надію, що інформація, розміщена на нашому веб-сайті, надасть можливість ознайомитись із роботою нашого відділу та закладів освіти громади, а також із творчими здобутками та передовим досвідом педагогів. Ми відкриті для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками, співпраці.

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук