Всеукраїнський радіодиктант національної єдності
Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Поділитися новиною:

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

9 листопада

У вівторок, 9 листопада, відзначається День української писемності та мови. Як відомо, свято запроваджене указом президента від 1997 року на честь Нестора Літописця.

Традиційно у цей день проводять загальнонаціональний диктант. Цьогорічний радіодиктант національної єдності буде вже 21-м.

Працівники відділу освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради долучились до написання загальнонаціонального диктанту.

Цього року текс диктанту читав його автор Юрій Андрухович. Текст диктанту завжди унікальний, його розробляють спеціально, в середньому це 100-120 слів.

Роботи прийматимуть онлайн та офлайн до 11 листопада до 10:30. Результати оголосять упродовж 1-2 місяців, залежно від кількості отриманих листів.

Web-адреса: pech-vo.gov.ua/news/id/191 | Переглядів: 102Дата публікації: 11:20 09.11.2021
Начальник

Кизим Ольга Вікторівна

Вітаємо Вас на офіційному сайті відділу освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради!

Маємо надію, що інформація, розміщена на нашому веб-сайті, надасть можливість ознайомитись із роботою нашого відділу та закладів освіти громади, а також із творчими здобутками та передовим досвідом педагогів. Ми відкриті для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками, співпраці.

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук