Дистанційне навчання!
Дистанційне навчання!

Поділитися новиною:

Дистанційне навчання!

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!

         Із 05.04.2021 року навчання  для учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти Печенізької селищної ради буде здійснюватися дистанційно! Таке рішення було прийнято 02.04.2021 на черговому засіданні обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області.

          Щоденна статистика захворювання на коронавірусну хворобу в нашому регіоні свідчить про стрімкий ріст показників. Лише в березні цього року рівень захворювання серед учнів, вихованців та працівників закладів освіти у 2,5 рази перевищив показник грудня.

         Педагогічні колективи закладів загальної середньої освіти Печенізької селищної ради будуть заздалегідь вдячні усім батькам,  які знайдуть можливість організувати  та облаштувати робоче місце для своєї дитини  з можливістю використання ресурсів дистанційного навчання. У разі виникнення запитань, зауважень щодо освітнього процесу просимо звертатись безпосередньо до адміністрацій закладів освіти.

          Гуртки та секції закладів позашкільної освіти й надалі працюватимуть дистанційно, дитячі садки - в звичайному режимі з дотриманням відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Web-адреса: pech-vo.gov.ua/news/id/21 | Переглядів: 134Дата публікації: 14:51 05.04.2021
Начальник

Кизим Ольга Вікторівна

Вітаємо Вас на офіційному сайті відділу освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради!

Маємо надію, що інформація, розміщена на нашому веб-сайті, надасть можливість ознайомитись із роботою нашого відділу та закладів освіти громади, а також із творчими здобутками та передовим досвідом педагогів. Ми відкриті для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками, співпраці.

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук