Про систему забезпечення якості освіти В українських школах
Про систему забезпечення якості освіти
В українських школах

Поділитися новиною:

Про систему забезпечення якості освіти В українських школах

Щодо запуску інформаційної кампанії

             Відділ освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради повідомляє, що Державна служба якості освіти України запустила інформаційну кампанію про систему забезпечення якості освіти в українських школах. Слоган кампанії «Якісна школа - це середовище, в якому дитина щаслива».

             Кампанія створена в межах ініціативи «Система забезпечення якості освіти», яка впроваджується в рамках проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe).

            Метою інформаційної кампанії є інформування батьків, учнів, директорів шкіл, вчителів, а також громади про те, якою має бути якісна школа та як нова система забезпечення якості освіти і як кожен учасник освітнього процесу може допомогти закладу стати кращим.

            У межах кампанії Державною службою якості освіти України створено інформаційний ресурс та анонімні відеоролики про те, що таке якісна школа та система забезпечення якості освіти, впровадженням якої займається служба.

            На інформаційному ресурсі, презентованому в рамках кампанії, розповідається про ці два процеси, інструменти, які використовуються, та який результат може отримати школа. Також на сайті про якісну школу Служба пропонує батькам низку прикладів, як вони можуть долучитись до покращення якості освіти у школі та допомогти директору розвивати школу.

            З інформаційним ресурсом, створеним в межах кампанії про якісну школу, можна ознайомитись за адресою https://qualityeducation.org.ua , а ролики розміщені на ютуб-каналі https://cutt.ly/youtube_sqegovua Служби.

Web-адреса: pech-vo.gov.ua/news/id/23 | Переглядів: 119Дата публікації: 15:28 08.04.2021
Начальник

Кизим Ольга Вікторівна

Вітаємо Вас на офіційному сайті відділу освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради!

Маємо надію, що інформація, розміщена на нашому веб-сайті, надасть можливість ознайомитись із роботою нашого відділу та закладів освіти громади, а також із творчими здобутками та передовим досвідом педагогів. Ми відкриті для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками, співпраці.

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук