Нарада з керівниками ЗДО
Нарада з керівниками ЗДО

Поділитися новиною:

Нарада з керівниками ЗДО

Діяльність ЗДО

08.04.2021.У відділі освіти, молоді  та  спорту Печенізької селищної ради відбулася нарада для керівників закладів дошкільної освіти, на якій було висвітлено ряд питань щодо діяльності ЗДО та забезпечення оптимального надання якісних послуг у сфері дошкільної освіти.

О.Кизим, начальник відділу освіти порушила питання запобігання корупції, та невідкладне виконання Закону України «Про запобігання корупції» у закладах ЗДО.  Керівникам закладів  дошкільної освіти дано доручення продовжувати роботу із запобігання корупційним проявам, посадовим зловживанням та хабарництву.

         Також були розглянуті питання щодо дотримання санітарних норм в умовах карантинних обмежень. Забезпечення ЗДО дезінфікуючими та миючими засобами. Кожному керівнику закладів  дошкільної освіти було дано доручення скласти плани проведення ремонтних робіт (строки, кошти, матеріали).

Заключним у виступі Ольги Вікторівни було питання  вакцинації від COVID-19. Присутнім були роздані буклети з корисною інформацією про вакцинацію.

Із питанням про ліцензування закладів дошкільної освіти  виступила  спеціаліст відділу І.Шеханіна, яка зазначила, що  процедура ліцензування освітньої діяльності відбувається відповідно до статті 43 Закону України «Про освіту».  Освітня діяльність провадиться на підставі ліцензії, що видається органом ліцензування відповідно до законодавства.

Також І.Шеханіна  звітувала про мережу закладів дошкільної освіти станом на 01.01.2021 року в Печенізькій селищній раді, яка охоплює 6 установ. У міській місцевості функціонує 2 заклади дошкільної освіти, 4- в сільській, з них 2-в складі гімназії, ліцею.

Усі заклади дошкільної освіти комунальної форми власності.  Кількість дитячого населення в Печенізькій селищній раді віком від 0 до 6 років та кількість дітей, які охоплені  дошкільним навчанням за 3 останніх роки така:

2018 – 473 дітей;  місто-290;  село-127

2019-362 дитини; місто- 235;  село-127

2020-320 діте1; місто-206; село- 114

Чисельність місць у закладах дошкільної освіти залишається стабільною.  Всього, станом на 01.01.2021, нараховується 227 місць.

Обговорення питання щодо підтримки офіційних веб-сайтів пройшло у форматі питання-відповідь, було дано доручення постійно оновлювати інформацію про роботу закладів. Сайти ЗДО повинні бути діючими.
          Кадрове забезпечення у закладах дошкільної освіти було висвітлене головним спеціалістом В.Куц.  Зокрема було розглянута законодавча база, якою регламентується робота ЗДО; напрямки ведення кадрового діловодства строго до номенклатури закладу. Детально було обговорено питання надання  усіх видів відпусток працівникам закладів дошкільної освіти з дотриманням нормативно-правової бази України.

Досвідом роботи укладання строкових трудових договорів з педагогами-пенсіонерами поділилася директор КЗ «Артемівський ліцей» Щеголяєва В.В.

Завідувач КЗ «Мартівський  заклад дошкільної освіти»  Зайцева Л.В. порушила питання щодо отримання сертифікатів про підвищення кваліфікації у КВНЗ ХАНО. Куц В.М. було дано доручення щодо вирішення даного питання.

Альбом: Нарада з керівниками ЗДО
Альбом: Нарада з керівниками ЗДО
Web-адреса: pech-vo.gov.ua/news/id/24 | Переглядів: 127Дата публікації: 16:58 08.04.2021
Начальник

Кизим Ольга Вікторівна

Вітаємо Вас на офіційному сайті відділу освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради!

Маємо надію, що інформація, розміщена на нашому веб-сайті, надасть можливість ознайомитись із роботою нашого відділу та закладів освіти громади, а також із творчими здобутками та передовим досвідом педагогів. Ми відкриті для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками, співпраці.

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук