Залучайся до ініціативної групи
Залучайся до ініціативної групи

Поділитися новиною:

Залучайся до ініціативної групи

Формування складу Молодіжної ради

На ХV сесії Печенізької селищної ради VIII скликання від 23 листопада 2021 року було прийнято рішення про створення Молодіжної ради при Печенізькій селищній раді з метою залучення молоді до формування молодіжної політики та соціально-культурного розвитку громади, а також для забезпечення узгодженості дій у вирішенні питань, пов'язаних із життям молоді та її участі в усіх сферах життя суспільства. Для підготовки і проведення установчих зборів з формування складу Молодіжної ради при Печенізькій селищній раді відділ освіти, молоді та спорту запрошує усіх небайдужих молодих людей до участі в ініціативній групі.

За більш детальною інформацією звертатись до відділу освіти, молоді та спорту за телефоном: 6-13-54 (Костянтин Житеньов).

Web-адреса: pech-vo.gov.ua/news/id/264 | Переглядів: 125Дата публікації: 14:53 10.12.2021
Начальник

Кизим Ольга Вікторівна

Вітаємо Вас на офіційному сайті відділу освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради!

Маємо надію, що інформація, розміщена на нашому веб-сайті, надасть можливість ознайомитись із роботою нашого відділу та закладів освіти громади, а також із творчими здобутками та передовим досвідом педагогів. Ми відкриті для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками, співпраці.

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук