«Велике прибирання»
«Велике прибирання»

Поділитися новиною:

«Велике прибирання»

на березі Печенізького водосховища

До найбільшої локації прибирання долучився відділ освіти, молоді  та  спорту, яка пройшла на березі Печенізького водосховища.

 «Велике прибирання», так  можна було назвати акцію по впорядкуванню довкілля, адже  було зібрано  не одну тону відходів,  що залишили після себе несвідомі відпочивальники, утворивши  стихійні звалища сміття.

 Наголошуємо, що посилення ролі екологічних заходів має вже сьогодні стати невід’ємною складовою життя свідомих громадян, в руках яких  майбутнє нашої країни.

  

Ми не повинні  захищати довкілля самі від себе, адже безвідповідальне ставлення людей до природи переростає  у  глобальну проблему забруднення довкілля побутовими відходами, а також призводить  до тяжких екологічних наслідків.

 

Пам’ятайте, що бережливе ставлення до природи – одне з правил поведінки цивілізованої і культурної людини!

 Ліс, який росте навколо нас - це зелений щит, який дає нам кисень та заряджає частинки повітря біологічно активними цілющими речовинами, тож не засмічуйте його стежки, місця відпочинку. Сміття викидайте тільки в урни, або забирайте з собою. Не розбивайте пляшок, банок. Папір не згниває два роки, а скло може поранити людину і через 100 років.

 Подумайте про красу природи! Не псуйте вашими прогулянками добробут свій і тих, хто прийде у ліс після вас!

Будьте  чемними до природи нашого мальовничого Печенізького краю!

Ми самі творці добробуту на нашій Планеті Земля!

 

Альбом: «Велике прибирання»
Альбом: «Велике прибирання»
Альбом: «Велике прибирання»
Web-адреса: pech-vo.gov.ua/news/id/30 | Переглядів: 128Дата публікації: 14:48 26.04.2021
Начальник

Кизим Ольга Вікторівна

Вітаємо Вас на офіційному сайті відділу освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради!

Маємо надію, що інформація, розміщена на нашому веб-сайті, надасть можливість ознайомитись із роботою нашого відділу та закладів освіти громади, а також із творчими здобутками та передовим досвідом педагогів. Ми відкриті для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками, співпраці.

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук