Звітно-аналітична методична конференція
Звітно-аналітична методична конференція

Поділитися новиною:

Звітно-аналітична методична конференція

«Підсумки спільної роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» з місцевими органами управління у сфері освіти

     Головний спеціаліст відділу освіти, молоді  та  спорту Валентина Куц взяла участь у звітно-аналітичній методичній конференції «Підсумки спільної роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» з місцевими органами управління у сфері освіти, центрами професійного розвитку педагогічних працівників у 2021 році та основні завдання на 2022 рік».

     Були визначені шляхи подальшого партнерства щодо розвитку професійної компетентності педагогічних працівників та  створення і розбудови нових територіальних моделей методичної роботи.

     Проаналізовані  результати спільної діяльності КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» з центрами професійного розвитку педагогічних працівників територіальних громад області з питань підвищення якості освітнього процесу в 2021 році.

     Визначені особливості організації підвищення кваліфікації педагогів КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» у 2022 році.

      Окреслені основні напрями взаємодії з органами управління у сфері освіти, центрами професійного розвитку педагогічних працівників у 2022 році та завдання щодо організаційно-методичного супроводу професійного зростання педагогічних працівників в умовах реалізації регіонального проєкту підвищення якості освіти «Освітній технопарк Харківщини - 2030» .

Альбом: Звітно-аналітична методична конференція
Альбом: Звітно-аналітична методична конференція
Альбом: Звітно-аналітична методична конференція
Web-адреса: pech-vo.gov.ua/news/id/305 | Переглядів: 39Дата публікації: 13:40 22.12.2021
Начальник

Кизим Ольга Вікторівна

Вітаємо Вас на офіційному сайті відділу освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради!

Маємо надію, що інформація, розміщена на нашому веб-сайті, надасть можливість ознайомитись із роботою нашого відділу та закладів освіти громади, а також із творчими здобутками та передовим досвідом педагогів. Ми відкриті для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками, співпраці.

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук