Громадські обговорення
Громадські обговорення

Поділитися новиною:

Громадські обговорення

Реорганізація КЗ "Новобурлуцька гімназія Печенізької селищної ради" Харківської області

25.05.2021  Відбувся виїзд селищного голови О.Гусарова та   начальника  відділу освіти, молоді  та  спорту О.Кизим у с.Н.Бурлук на  громадські  обговорення щодо реорганізації КЗ «Новобурлуцька гімназія Печенізької селищної  ради Харківської області»   у початкову школу - заклад дошкільної освіти шляхом пониження ступеня. Дана ситуація зумовлена тим, що демографічна  ситуація не втішна, аналіз прогнозованого набору учнів до 1 класу свідчить  про те, що у наступні навчальні роки кількість дітей не збільшуватиметься:

-2021/2022 н.р. - 5 дітей;

-2022/2023 н.р.  - 7 дітей;

-2023/2024н.р.  - 2 дітей (клас не формується);

-2024/2025н.р.  - 4 дітей (клас не формується).

Обговорення закінчилося конструктивними пропозиціями :

1.Реорганізувати заклад  у початкову  школу – заклад дошкільної освіти.

2. Здійснювати підвіз до опорного закладу  КЗ «Печенізький  ліцей  ім. Г. Семирадського  або  КЗ «Артемівський ліцей Печенізької селищної ради  Харківської області» дітей - для навчання,  вчителів - з метою їх подальшого працевлаштування. 

3.Організувати екскурсію для учнів та  їх батьків  до ліцею  ім. Г.семирадського та КЗ «Артемівський ліцей Печенізької селищної ради  Харківської області» з метою вибору закладу для продовження дітьми навчання.

Альбом: Громадські обговорення
Альбом: Громадські обговорення
Web-адреса: pech-vo.gov.ua/news/id/36 | Переглядів: 93Дата публікації: 15:59 27.05.2021
Начальник

Кизим Ольга Вікторівна

Вітаємо Вас на офіційному сайті відділу освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради!

Маємо надію, що інформація, розміщена на нашому веб-сайті, надасть можливість ознайомитись із роботою нашого відділу та закладів освіти громади, а також із творчими здобутками та передовим досвідом педагогів. Ми відкриті для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками, співпраці.

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук