Навчально-методичний семінар
Навчально-методичний семінар

Поділитися новиною:

Навчально-методичний семінар

«Організація та здійснення заходів цивільного захисту, пов’язаних із навчанням учасників освітнього процесу діям у надзвичайних ситуаціях»

         

         26 січня 2022 року Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», Навчально-методичним центром цивільного захисту та БЖД Харківської області було проведено навчально-методичний семінар за темою: «Організація та здійснення заходів цивільного захисту, пов’язаних із навчанням учасників освітнього процесу діям у надзвичайних ситуаціях». 

         Під час семінару  було надано методичну допомогу з питань організації та проведення практичних заходів цивільного захисту; організації діяльності базових (опорних) з питань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту; підготовки та організації інших заходів із безпеки життєдіяльності в закладах освіти.

         Також, під час роботи семінару було окреслено шляхи організації та здійснення заходів цивільного захисту фахівцями місцевих органів управління у сфері освіти, пов’язаних із запобіганням і реагуванням на надзвичайні ситуації та захисту від їх факторів ураження учасників освітнього процесу. Визначено аспекти взаємодії керівництва закладів освіти з фахівцями, які відповідають за питання цивільного захисту.

        

 

Альбом: Навчально-методичний семінар
Web-адреса: pech-vo.gov.ua/news/id/404 | Переглядів: 87Дата публікації: 14:13 26.01.2022
Начальник

Кизим Ольга Вікторівна

Вітаємо Вас на офіційному сайті відділу освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради!

Маємо надію, що інформація, розміщена на нашому веб-сайті, надасть можливість ознайомитись із роботою нашого відділу та закладів освіти громади, а також із творчими здобутками та передовим досвідом педагогів. Ми відкриті для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками, співпраці.

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук