Дистанційне навчання
Дистанційне навчання

Поділитися новиною:

Дистанційне навчання

Організація освітнього процесу в закладах освіти під час епідемічної небезпеки

         27 січня 2022 року відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Печенізької селищної ради, під головуванням Олександра ГУСАРОВА.

         На засіданні було ознайомлено присутніх з протоколом №1 Регіональної комісії ТЕБ та НС Харківської області від 27.01.2022 щодо поширення коронавірусу COVID-19.

         За результатами доповідей та з урахуванням обговорення було  вирішено:

         1. Прийняти до відома інформацію щодо ситуації поширення коронавірусу COVID-19, зокрема у закладах освіти.

         2. Організувати з 31 січня 2022 року протягом двох тижнів освітній процес у закладах загальної середньої освіти для учнів 5-11 класів з використанням технологій дистанційного навчання, із внесенням відповідних змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять, відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України (лист Міністерства освіти і науки України від 25.01.2022 № 1/1267-22).

         3. Провести роботу з керівниками загальної середньої та дошкільної освіти щодо утримання від проведення в очній формі будь-яких масових освітніх, спортивних та культурно-мистецьких заходів у закладах освіти, організованих екскурсійних поїздок, виїздів груп учнів у туристичні подорожі.

         4.   Дозволити, незалежно від епідемічної ситуації, відвідування закладів освіти здобувачами дошкільної освіти, учням 1-4 класів закладів загальної середньої освіти за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов'язкового щоденного контролю за станом здоров'я учнів (вихованців), відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України (лист Міністерства освіти і науки України від 25.01.2022 № 1/1267-22).

         5. Провести додаткову роз'яснювальну роботу у закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти щодо організації освітнього процесу в умовах карантину, а також організувати інформування працівників та здобувачів освіти про заходи, спрямовані на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, заборону перебування у закладі освіти сторонніх осіб.

 

 

Web-адреса: pech-vo.gov.ua/news/id/413 | Переглядів: 101Дата публікації: 13:00 28.01.2022
Начальник

Кизим Ольга Вікторівна

Вітаємо Вас на офіційному сайті відділу освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради!

Маємо надію, що інформація, розміщена на нашому веб-сайті, надасть можливість ознайомитись із роботою нашого відділу та закладів освіти громади, а також із творчими здобутками та передовим досвідом педагогів. Ми відкриті для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками, співпраці.

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук