Екскурсія по закладам освіти Печенізької селищної ради
Екскурсія по закладам освіти Печенізької селищної ради

Поділитися новиною:

Екскурсія по закладам освіти Печенізької селищної ради

Знайомство дітей і батьків з КЗ «Печенізький ліцей ім.Г.Семирадського Печенізької селищної ради Харківської області» та КЗ «Артемівський ліцей Печенізької селищної ради Харківської області»

02.06.2021. Враховуючи побажання батьків та дітей с.Н.Бурлук, після громадського  обговорення, що відбулося з питання реорганізації КЗ «Новобурлуцька гімназія Печенізької селищної  ради Харківської області»   у початкову школу - заклад дошкільної освіти шляхом пониження ступеня,  було організовано відвідування учнями 5-9 класів даного закладу двох закладів освіти: опорного закладу - КЗ «Печенізький  ліцей  ім. Г. Семирадського Печенізької селищної ради Харківської області» та КЗ «Артемівський ліцей Печенізької селищної ради  Харківської області» з метою подальшого здобуття ними повної загальної  середньої освіти.

 

 У ході ознайомлення із роботою закладів були запрошені не тільки діти, а і їх батьки та вчителі. Адміністраціями закладів було  запропоновано план екскурсії  до навчальних кабінетів, де вчителі - предметники  презентували власну роботу. Педагоги цікаво та  змістовно ознайомили  присутніх із своїми предметами, запевняли у якісній підготовці учнів не тільки   до повсякденного навчання, а і в олімпіадах та конкурсах. Діти дізналися як будуть  навчатися та проводити дозвілля, ознайомилися із спортивними, актовими  залами, їдальнями, спортивними  майданчиками.

Із метою вибору подальшого місця навчання дітям та  батькам було запропоновано заповнити  лист  опитувальник.

Web-адреса: pech-vo.gov.ua/news/id/48 | Переглядів: 109Дата публікації: 09:58 04.06.2021
Начальник

Кизим Ольга Вікторівна

Вітаємо Вас на офіційному сайті відділу освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради!

Маємо надію, що інформація, розміщена на нашому веб-сайті, надасть можливість ознайомитись із роботою нашого відділу та закладів освіти громади, а також із творчими здобутками та передовим досвідом педагогів. Ми відкриті для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками, співпраці.

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук