Розпочато набір кандидатів до складу молодіжної ради
Розпочато набір кандидатів до складу молодіжної ради

Поділитися новиною:

Розпочато набір кандидатів до складу молодіжної ради

при Печенізькій селищній раді

З метою налагодження ефективної взаємодії між місцевим самоврядуванням та молоддю Печенізької громади, для забезпечення вирішення питань, що пов’язані із життям молоді та її участі в усіх сферах життя, створюється Молодіжна рада при Печенізькій селищній раді.

Молодіжна рада – це консультативно-дорадчий, представницький орган з питань молодіжної політики, який покликаний забезпечувати узгодженість дій у вирішенні питань, пов’язаних із життям молоді та її участю в усіх сферах життя суспільства.

Тому ми запрошуємо активну, енергійну та ініціативну молодь нашої громади віком від 14 до 35 років долучитися до створення Молодіжної ради.

Якщо Ви бачите себе представником молодіжного самоврядування Печенізької громади, просимо звертатися до відділу освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради та подати такі документи:

- заяву (додаток);

- бланк підписів 10 молодих жителів громади (14-35 років);

- біографічна довідка кандидата ;

- копію паспорта громадянина України.

 

Пакети документів на участь в установчих зборах  приймаються до 06 березня 2022 року (крім вихідних та святкових днів) за адресою смт. Печеніги, вул. Незалежності,  48 (відділ освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради). Відповідальна особа від ініціативної групи за збір заяв, узагальнення наданих документів від кандидатів на вступ до молодіжної ради при Печенізькій селищній раді: Костянтин Житеньов – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту. 

Електронна адреса - pr.pechenegi@dniokh.gov.ua, телефон  - 0576561354

Приєднані документи:

бібліографічна довідка зразок заяви список осіб до заяви
Web-адреса: pech-vo.gov.ua/news/id/503 | Переглядів: 81Дата публікації: 15:58 21.02.2022
Начальник

Кизим Ольга Вікторівна

Вітаємо Вас на офіційному сайті відділу освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради!

Маємо надію, що інформація, розміщена на нашому веб-сайті, надасть можливість ознайомитись із роботою нашого відділу та закладів освіти громади, а також із творчими здобутками та передовим досвідом педагогів. Ми відкриті для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками, співпраці.

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук