Останній дзвоник 2021!
Останній дзвоник 2021!

Поділитися новиною:

Останній дзвоник 2021!

Вітальні слова начальника відділу освіти, молоді та спорту Кизим О.В. випускникам Печенізької громади.

04.06.2021. Останній дзвоник пролунав для 721 учнів Печенізької громади та  сповістив  про закінчення  2020/2021 н.р. У кожному  закладі  освіти відбулися  урочистості, відповідно затверджених планів та із  врахуванням карантинного  обмеження. 

 

Дорогі наші діти!

Сьогодні для вас прозвучав останній дзвінок. У його мелодійних переливах залишиться все: і радість перших перемог, і наполеглива робота над собою, і турбота ваших батьків, і щира любов ваших вчителів.

Сьогодні спорожніють класи  і в сторону відкладуть підручники учні закладів освіти Печенізької громади. Вітаю кожну дитину з початком відпочинку і точкою відліку веселих літніх днів. Бажаю набратися за літо нових сил і натхнення, ентузіазму, посидючості, цілеспрямованості і нових надій на наступний навчальний рік. Нехай це літо буде яскравим, чудовим і незабутнім.

 

 

На випускників  чекає доросле життя, в душах - трепет щастя і очікування нової, великої, самостійної дороги у  житті. Нехай у кожного з вас вона буде вдалою! Нехай кожна трель дзвоника нагадує вам про світлі дні, проведені в храмі науки, ім’я якому - школа.

Дорогі, шановні учителі, вам бажаю душевної теплоти, взаєморозуміння з учнями, але це – потім, після 1 вересня, а зараз - бажаю три місяці щастя, тепла і свободи, посмішок і радості!

 

Попереду довгі літні канікули. Але для вас, батьки наших дорогих випускників, цей дзвінок означає великий ривок до майбутнього. Ваші діти виросли і вибирають свій шлях. Допоможіть їм у дорослому житті, не дайте оступитися.

Web-адреса: pech-vo.gov.ua/news/id/51 | Переглядів: 289Дата публікації: 13:53 04.06.2021
Начальник

Кизим Ольга Вікторівна

Вітаємо Вас на офіційному сайті відділу освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради!

Маємо надію, що інформація, розміщена на нашому веб-сайті, надасть можливість ознайомитись із роботою нашого відділу та закладів освіти громади, а також із творчими здобутками та передовим досвідом педагогів. Ми відкриті для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками, співпраці.

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук