Атестація у режимі онлайн
Атестація у режимі онлайн

Поділитися новиною:

Атестація у режимі онлайн

Вивчення системи роботи вчителів членами комісії, які атестуються у 2021/2022 навчальному році атестаційною комісією ІІ рівня

        25.02.2022 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня у режимі онлайн. Валентина КУЦ, заступник голови атестаційної комісії ІІ рівня запропонувала у зв´язку із воєнним станом на території України, атестаційній комісії вивчити подані адміністраціями закладів освіти системи роботи вчителів, які атестуються у 2021/2022 навчальному році, дистанційно. 

           Директори КЗ "Артемівський ліцей" (Щеголяєва В.В.) та КЗ "Мартівський ліцей" (Штанкевська Т.В.) запропонували після вивчення системи роботи вчителів, за потребою, надати педагогічним працівникам, що атестуються комісією ІІ рівня, методичні рекомендації. 

Web-адреса: pech-vo.gov.ua/news/id/527 | Переглядів: 65Дата публікації: 10:47 15.03.2022
Начальник

Кизим Ольга Вікторівна

Вітаємо Вас на офіційному сайті відділу освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради!

Маємо надію, що інформація, розміщена на нашому веб-сайті, надасть можливість ознайомитись із роботою нашого відділу та закладів освіти громади, а також із творчими здобутками та передовим досвідом педагогів. Ми відкриті для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками, співпраці.

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук