Виїзна семінар-нарада
Виїзна семінар-нарада

Поділитися новиною:

Виїзна семінар-нарада

Профспілка працівників освіти і науки

        08 червня в актовому залі КЗ «Печенізький ліцей ім. Г. Семирадського» відбулася виїзна семінар-нарада з актуальних питань профспілкової діяльності та основ трудового законодавства. Нарада проводилась за ініціативи голови Харківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Лідії Дулуб. В ній взяли участь начальник відділу освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради Ольга Кизим, керівники закладів освіти громади, голови первинних профспілкових організацій.

         В ході семінар-наради були обговорені питання щодо укладання колективних договорів, надання щорічних основних відпусток, особливості заключенню строкових трудових договорів з працівниками пенсійного віку, попереднього розподілу робочого навантаження педагогічних працівників.

         Представники Харківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України дали чіткі та конкретні відповіді на всі питання, що хвилювали освітян Печенізької громади. Підсумовуючи, начальник відділу освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради Ольга Кизим наголосила, що тільки тісна взаємодія з профспілкою є запорукою ефективного вирішення соціальних конфліктів та соціально-правового захисту працівників.

         Висловлюємо вдячність Харківській обласній організації профспілки працівників освіти і науки України за проведення даної семінар-наради.

Web-адреса: pech-vo.gov.ua/news/id/53 | Переглядів: 177Дата публікації: 13:38 09.06.2021
Начальник

Кизим Ольга Вікторівна

Вітаємо Вас на офіційному сайті відділу освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради!

Маємо надію, що інформація, розміщена на нашому веб-сайті, надасть можливість ознайомитись із роботою нашого відділу та закладів освіти громади, а також із творчими здобутками та передовим досвідом педагогів. Ми відкриті для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками, співпраці.

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук