СЕРПНЕВА ПЕДАГОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
СЕРПНЕВА ПЕДАГОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

Поділитися новиною:

СЕРПНЕВА ПЕДАГОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

«Освіта Печеніжчини: вектори якості та успіху»

27 серпня, напередодні нового навчального року освітяни Печеніжчини зібралися на серпневій педагогічній конференції «Освіта Печеніжчини: вектори якості та успіху». Педагоги  громади визначали пріоритетні напрямки роботи щодо виконання державної програми розвитку освіти, підводили підсумки роботи за минулий навчальний рік, відзначали досягнення у роботі педагогічних колективів, а разом із тим акцентували увагу на помилках та упущеннях у роботі, шукали шляхи вирішення проблем.

Відкрив конференцію Печенізький  селищний  голова Олександр Гусаров, привітав працівників  освітньої галузі,  окреслив пріоритети розвитку освіти громади вказав, що освіта для нього є стратегічним, пріоритетним напрямком.

Начальник  відділу освіти, молоді  та  спорту Печенізької селищної ради Ольга Кизим звітувала про підсумки розвитку галузі в 2020/2021 навчальному році та вказала на пріоритетні завдання на 2021/2022 навчальний рік. Серед багатьох завдань які стоять перед вчителем Ольга Вікторівна визначила першочергове - не втратити жодної дитини, створити безпечне та комфортне освітнє середовище з діючою внутрішньою системою якості  освіти у  кожному  закладі.

Альбом: СЕРПНЕВА ПЕДАГОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
Альбом: СЕРПНЕВА ПЕДАГОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
Альбом: СЕРПНЕВА ПЕДАГОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
Альбом: СЕРПНЕВА ПЕДАГОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
Web-адреса: pech-vo.gov.ua/news/id/92 | Переглядів: 69Дата публікації: 09:48 28.08.2021
Начальник

Кизим Ольга Вікторівна

Вітаємо Вас на офіційному сайті відділу освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради!

Маємо надію, що інформація, розміщена на нашому веб-сайті, надасть можливість ознайомитись із роботою нашого відділу та закладів освіти громади, а також із творчими здобутками та передовим досвідом педагогів. Ми відкриті для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками, співпраці.

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук