ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ФОРУМ
ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ФОРУМ

Поділитися новиною:

ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ФОРУМ

27 по 29 серпня 2021 року

Із 27 по 29 серпня 2021 року був проведений Харківський обласний молодіжний форум, який проходив в с. Павлівка, на базі КП «Заклад оздоровлення та відпочинку «Золотий колос» Нововодолазької селищної ради». Представником від Печенізької громади була Гутовець Тетяна Вікторівна, начальник відділу економічного розвитку інвестицій торгівлі та комунальної власності Печенізької селищної ради.

Форум проходив за підтримки Управління у справах молоді та спорту Харківської ОДА. У ньому взяли участь 100 осіб з 22 громад Харківщини, які обмінювалися думками, переймали досвід і будували плани на майбутнє.

Під час заходу була розглянута тема фандрейзингу, співпраці молоді громад, молодіжного лідерства.

А також обговорювалося  питання, як реалізувати державну молодіжну політику на місцевому рівні, про  особистісний розвиток молодої людини в умовах громади,  роль молодіжних центрів та  молодіжних рад.  Було створено ігрові умови імпровізованої держави «Студентська республіка».

На форумі були присутні  народні депутати України: Марія Мезенцева, Олександр Бакумов та Олексій Красов, які  надавали відповіді на питання  щодо  створення  таких умов та мотивації молоді, щоб вона не покидала Україну, а  розвивала її та  відтворювала   молодіжне лідерство у політичній, соціальній та економічній площині. 

Альбом: ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ФОРУМ
Альбом: ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ФОРУМ
Альбом: ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ФОРУМ
Альбом: ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ФОРУМ
Web-адреса: pech-vo.gov.ua/news/id/96 | Переглядів: 72Дата публікації: 16:41 30.08.2021
Начальник

Кизим Ольга Вікторівна

Вітаємо Вас на офіційному сайті відділу освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради!

Маємо надію, що інформація, розміщена на нашому веб-сайті, надасть можливість ознайомитись із роботою нашого відділу та закладів освіти громади, а також із творчими здобутками та передовим досвідом педагогів. Ми відкриті для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками, співпраці.

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук