Поздоровлення начальника відділу освіти, молоді та спорту
Поздоровлення начальника відділу освіти, молоді та спорту

Поділитися новиною:

Поздоровлення начальника відділу освіти, молоді та спорту

З Днем знань

Шановні  педагоги Печеніжчини, діти, батьки!

Прийміть найтепліші та щирі вітання зі святом – Днем знань!

Немає завдання більш благородного, ніж давати дітям знання, готувати їх до життя в соціумі, а це значить - що професія  педагога найвідповідальніша і найнеобхідніша для суспільства.
Ви, педагоги, у всі часи залишається опорою держави, своєю щоденною працею визначаєте долю багатьох поколінь, а це зачить, що у ваших руках майбутнє України.

Дорогі освітяни,  бажаю у цей святковий день гарного настрою, нехай теплі слова і добрі побажання зігрівають ваші серця.
Діти,   вам  бажаю  вчитися і пізнавати. Легкості у навчанні. Дружньої атмосфери, цікавих подій, гарних оцінок і постійного прагнення бути краще, ніж учора. Успіхів, вдачі, і чудових результатів!
Шановні батьки, нехай ваші діти частіше тішать вас.  Терпіння, сили вам та  енергії, любіть та  підтримуйте  своїх дітей.

Щиро бажаю усім успішного  нового 2021/2022 навчального  року! 

Web-адреса: pech-vo.gov.ua/news/id/97 | Переглядів: 60Дата публікації: 10:55 31.08.2021
Начальник

Кизим Ольга Вікторівна

Вітаємо Вас на офіційному сайті відділу освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради!

Маємо надію, що інформація, розміщена на нашому веб-сайті, надасть можливість ознайомитись із роботою нашого відділу та закладів освіти громади, а також із творчими здобутками та передовим досвідом педагогів. Ми відкриті для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками, співпраці.

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук