Святкування "Дня знань"
Святкування \"Дня знань\"

Поділитися новиною:

Святкування "Дня знань"

Розпочато 2021/2022 навчальний рік

       

          Сьогодні, 1 вересня, в закладах загальної середньої освіти Печенізької громади, як і в усій Україні, розпочато новий 2021/2022 навчальний рік.

          Печенізький селищний голова Олександр Гусаров разом із начальником відділу освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради Ольгою Кизим відвідали усі заклади загальної середньої освіти під час святкування «Дня знань».

          Для педагогів, учнів та батьків лунали привітання та побажання: успішно розпочати новий навчальний рік, отримувати міцні знання, не боятися помилок, не зупинятися на півдорозі, досягати та перемагати.

          Першокласникам були подаровані селищним головою енциклопедії «Чудеса світу», а голова Чугуївської районної ради  Ірина Постнікова подарувала учням КЗ «Печенізький ліцей ім. Г.Семирадського» спортивний інвентар.

          «День знань» пройшов у всіх закладах тепло та по-сімейному. Дітьми були підготовлені яскраві та оригінальні виступи.

 

Web-адреса: pech-vo.gov.ua/news/id/98 | Переглядів: 76Дата публікації: 15:04 01.09.2021
Начальник

Кизим Ольга Вікторівна

Вітаємо Вас на офіційному сайті відділу освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради!

Маємо надію, що інформація, розміщена на нашому веб-сайті, надасть можливість ознайомитись із роботою нашого відділу та закладів освіти громади, а також із творчими здобутками та передовим досвідом педагогів. Ми відкриті для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками, співпраці.

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук